Product added to wishlist
View Wishlist

به فروشگاه آنلاین ما خوش آمدید!

درباره ما

داستان شرکت سیلک رود (Silkroad) به سال 1384 بر می‌گردد. من مجتبی برقبانی روزی که تصمیم گرفتم با استفاده از سال‌ها تجربه، کسب و کاری با برند خودم راه بیاندازم.

یعنی بعد از 4 سال کسب تجربه استاد شاگردی و همچنین گذراندن تحصیلات دانشگاهی مرتبط در صنعت نساجی، تجربه عمیقی از بازار کسب کردم به نحوی که بعد از حضور در عرصه بازریابی سنتی و موفقیت چشم گیر در امر بازاریابی و فروش، خیلی زود پله های ترقی را طی کرده و اینجانب مجتبی برقبانی مدیرعامل شرکت سیلک رود به عنوان جوانترین مدیر صادرات کشور شناخته شدم.

در سال 1383 علاقه شدیدی به  آموختن بازاریابی نوین پیدا کردم به همین دلیل در دوره فروشنده حرفه ای که در کشور آمریکا برگزار شد شرکت کردم و با گذراندن این دوره توانستم مدرک SALES MASTERY را دریافت نمایم و از همانجا بود که تصمیم گرفتم کسب و کار رویایی خود را پایه ریزیی نمایم و در تاریخ 1384/6/5 شرکت سیلک رود را با شماره 253605 در اداره ثبت شرکتهای استان تهران به ثبت رساندم.

رسالت سیلک رود نقش آفرینی در بنیان‌های اقتصادی جامعه ایرانی از طریق فعالیت و ارزش آفرینی در زنجیره ارزش صنعت نساجی است.

ما در سیلک رود به دنبال بکارگیری روش های علمی در زمینه تولید و فروش نوآورنه در حوزه منسوجات خانگی بخصوص پارچه پرده ای هستیم تا برای مخاطبینمان در زنجیره ارزش صنعت نساجی ارزش آفرینی کنیم.

اعتقاد راسخ ما یاری رساندن به کسب و کارها فعال در صنعت نساجی جهت تهیه محصولات با کیفیت از یک سو و از سوی دیگر تامین انواع پارچه و پارچه پرده‌ ای با کیفیت و قیمت رقابتی برای مصرف کنندگان هستیم.

فعالیت‌های اصلی ما در سیلک رود عبارت است از:

  • خرید و فروش ، واردات و صادرات کلیه منسوجات خانگی و موارد مشابه
  • تولید انواع منسوجات خانگی
  • ارائه پارچه های پرده ای ایرانی و  اروپایی، کرکره فلزی، چوبی، لوردراپه در انواع رنگها، کلیه وسایل و لوازم  پرده، شیدهای ساده و تصویری، ریل های رومن، یراق آلات، حصیر، رومیزی و کوسن
  • طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و دوخت و نصب پرده
  • ارائه انواع متنوع کالیته، رگال، کاتالوگ

 

شرکت سیلک رود با بیش از 20 سال تجربه موفق و با توجه به حضور در حوزه پخش و فروش عمده، محصولات خود را با قیمت کاملا مناسب در بازار عرضه می کند.

تماس

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران ، شهران ، تقاطع کوهسار – آبشناسان ، ساختمان سبز ، پلاک۱۶۳ ، طبقه۴ ، واحد۲۱
  • آدرس دفتر بازار: تهران ، خیابان 15 خرداد ، بازار بزرگ عباس آباد ، کوچه علی آبادی ، پاساژ قائم ، طبقه سوم ، سوئیت 51
  • تلفن دفتر مرکزی: 44356710-021
  • تلفن دفتر بازار: 55692021-021

ساعت: 7 روز هفته در ساعت 9:00 صبح تا 7:00 بعد از ظهر

سیلک رود