Product added to wishlist
View Wishlist

به فروشگاه آنلاین ما خوش آمدید!

مشاوره رایگان

قدرت تصمیم‌گیری خود را با گرفتن هوشمندانه یک مشاوره بالا ببرید

ما حتی برای ساده‌ترین کارهایی که می خواهیم انجام دهیم با دیگران مشورت می کنیم. دلیل این امر این است که هم با اینکار از تجربه و علم و آگاهی طرف مقابل برای دست یافتن به منفعت بیشتر یا جلوگیری از ضرر استفاده می کنیم و هم با گرفتن مشورت نوعی صمیمیت و همدلی بین طرفین ایجاد می شود که این کار باعث استحکام در رابطه و ایجاد یک ارتباط مطمئن می شود.

امر مشورت بخصوص در مواقعی که نیاز به آگاهی و اطلاعات تخصصی داریم بیشتر نمود پیدا می‌کند.

ما در چه حوز‌هایی از خرید پارچه و پرده به شما مشاوره می دهیم؟

در سیلک رود ما کمکتان می کنیم تا انتخاب های درست و استفاده درست از محصولات و خدمات پارچه و پارچه پرده‌ ای را داشته باشید.

شناخت انواع پرده، تشخیص پرده ایرانی از سایر پرده ها، شناخت پرده مناسب برای دکوراسیون داخلی، پرده مناسب برای دیزاین داخلی منازل، آگاهی و اطلاع از جدیدترین پرده ها و مدل پرده ها و… هم به دانش و تخصص احتیاج دارد و هم به تجربه و آگاهی محیطی.

در سیلک رود ما داستان‌های جالبی در هر دو بخش برایتان تعریف می کنیم تا به شما کمک کند سهم بیشتری در  تصمیم گیری برای خرید انواع پرده و مدل پرده داشته باشید.

حوزه‌هایی که در سیلک رود که به شما مشاوره می دهیم:

شناخت انواع پرده، انواع بوک و کالیته، پرده مناسب دکوراسیون داخلی، تشخیص پارچه انواع پرده ایرانی و پرده ترک و سایر پارچه پرده ای های خارجی، جدیدترین پرده‌ ها و بهترین پرده ها.

مشاوره در خصوص دیزاین داخلی منازل، مشاوره در خصوص پرده مناسب دفاتر اداری و تجاری، مشاوره در خصوص خدمات جانبی پرده نظیر دوخت،‌ نصب و لوازم جانبی  پرده.

از طرف دیگر با توجه به حضور استاد مجتبی برقبانی استاد بازاریابی و فروش تخصصی و صنفی حوزه پارچه و پرده در سیلک رود به عنوان مدیرعامل، مشاوره های مختلف در زمینه بازاریابی و فروش پارچه نیز با هماهنگی ایشان انجام خواهد شد. شما همراهان سیلک رود می توانید جهت استفاده از محتواهای آموزشی ایشان به سایت سل 724 مراجعه نمایید.

نحوه مشاوره

فقط کافیه گوشی تلفن رو بردارید و با شماره تلفن 44356710-021 تماس بگیرید.

همچنین می‌ تونید قدم رنجه کنید تشریف  بیارید دفتر سیلک رود واقع در تهران، شهران، تقاطع کوهسار–آبشناسان،  ساختمان سبز، پلاک۱۶۳، طبقه۴، واحد۲۱ تا در خدمتتون باشیم.

 

شرکت سیلک رود با بیش از 20 سال تجربه موفق و با توجه به حضور در حوزه پخش و فروش عمده، محصولات خود را با قیمت کاملا مناسب در بازار عرضه می کند.

تماس

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران ، شهران ، تقاطع کوهسار – آبشناسان ، ساختمان سبز ، پلاک۱۶۳ ، طبقه۴ ، واحد۲۱
  • آدرس دفتر بازار: تهران ، خیابان 15 خرداد ، بازار بزرگ عباس آباد ، کوچه علی آبادی ، پاساژ قائم ، طبقه سوم ، سوئیت 51
  • تلفن دفتر مرکزی: 44356710-021
  • تلفن دفتر بازار: 55692021-021

ساعت: 7 روز هفته در ساعت 9:00 صبح تا 7:00 بعد از ظهر

سیلک رود